Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Oferta szkoleniowa - Wojtek A. Filip
Autor Wiadomość
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie

Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: Instr. Mentor GUE
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
PostWysłany: 06-11-2011, 15:46   Oferta szkoleniowa - Wojtek A. Filip Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam.
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą dotyczącą szkoleń nurkowych w 2012 roku.

GUE REC 1 Kurs podstawowy dla osób nie posiadających uprawnień.
Szkolenie realizowane w różnych warunkach nurkowych z użyciem suchego skafandra oraz nitroksu. Czas trwania 5+5 dni. Szkolenie prowadzę dla zespołów 2 lub 3 osobowych
Koszt 1200euro/osoba.

GUE Fundamentals

Intensywny trening nurkowy dla nurków posiadających uprawnienia na dowolnym poziomie.
Szkolenie trwa 5 dni. Prowadzę je dla zespołów 2 lub 3 osobowych.
Dla zespołów 3 osobowych przygotowałem dodatkowy 6 dzień szkolenia z zakresu ratownictwa w normalnej cenie kursu.
Koszt 2500zł/osoba

GUE TECH 1 Trening bezpiecznego nurkowania do 50m z użyciem trimiksu oraz akcelerowanej dekompresji - udział mogą brać osoby, które ukończyły Fundy w wersji "Tech".
Szkolenie trwa 6 dni. Szkolę zespoły 2 lub 3 osobowe. Kurs zawiera co najmniej 3 nurkowania trimiksowe. W cenie kursu proponuję dodatkowy, 7 dzień zajęć. Może on być wykorzystany jako warsztat przed kursowy, albo dodatkowy dzień nurkowań trimiksowych.
Koszt 1500euro/osoba

Warsztaty Świadomego Nurkowania

Trening nurkowy pozwalający rozwinąć się swoje indywidualne podejście do nurkowania. Tematyka obejmuje doskonalenie techniki nurkowej zarówno z poziomu podstawowego (np. wyważenie, trym, techniki poruszania) przez techniki ratownicze, użycie dodatkowego sprzętu jak i zaawansowanych nurkowań np. z użyciem kilku butli bocznych i skutera. Zajęcia w zależności od tematyki prowadzę indywidualnie oraz dla zespołów maksymalnie 3 osobowych.
Koszt 1 dnia zajęć 600zł/zespół

Trening podstawowy DPV
Podstawy używania i bezpiecznego poruszania się na skuterze. Zajęcia trwają 3 dni. Prowadzę je zarówno indywidualnie jak i dla zespołów maksymalnie 3 osobowych. Po szkoleniu istnieje możliwość wypożyczenia skutera na własne nurkowania.
Koszt szkolenia 1800zł/zespół

Trening zaawansowany DPV Zaawansowane techniki użycia skutera obejmujące m.in. ratownictwo, pływanie synchroniczne, usuwanie awarii. W treningu mogą brać udział osoby, które wcześniej ukończyły szkolenie podstawowe. Czas trwania 3 dni, zajęcia przygotowałem dla zespołów 2 lub 3 osobowych. Po szkleniu istnieje możliwość wypożyczenia skutera na własne nurkowania.
Koszt szkolenia 1800zł/zespół

Zachęcam do realizowania szkoleń z dodatkową praktyką morską w warunkach bałtyckich. Zapisy prowadzi nasza baza divespot.pl. W dziale szkolenia możecie przeczytać więcej na temat kursów.

Wszystkie osoby, które zrobiły lub zrobią rezerwację do końca bieżącego roku płacą za kurs wg starych stawek.
Odpowiem chętnie na wszelkie pytania - zapraszam do kontaktu via mail lub PW.

Do zobaczenia,
Wojtek

Nagły Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: Stopień podstawowy
PostWysłany: 23-11-2011, 16:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bardzo fajne,tylko tyle powiem, może się skuszę, pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Site Admin

PostWysłany: 06-02-2012, 15:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam.
Aby ułatwić (głównie sobie Wink ) życie:

Wszystkie podane w pierwszym poście ceny są cenami brutto, a więc zawierają podatek VAT.
Do cen szkoleń należy dodać koszty instruktora, które w wypadku zajęć prowadzonych w Polsce obejmują:
-koszt dojazdu (paliwo)
-koszt pobytu (nie występuję w wypadku zajęć na Koparkach i w najbliższej okolicy)
-koszt wejść na obiekty, na których odbywają się zajęcia (nie występuje w wypadku Koparek i Zakrzówka)
-koszt gazów

Zainteresowani mogą otrzymać fakturę VAT.

Pozdrawiam,
Wojtek

Site Admin

PostWysłany: 17-09-2012, 16:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam.
Dla zainteresowanych kalkulacja kosztów nurkowań T1 na Chorwacji u Marizio w Krnicy.
Koszt gazów, wypłynięć, logistyki z uwzględnieniem kosztów instruktora przy zespole 3 osobowym to 510euro/osoba.

Koszt ten nie uwzględnia noclegów i przejazdu (noclegi zwykle 20-25euro/noc).
Proponowane terminy szkoleń w pierwszej połowie przyszłego roku podam niedługo.
Szkolenia odbywają się w "polskiej" konfiguracji - temperatura wody 10-12st w okresie od jesieni do wiosny.

Pozdrawiam,
Wojtek

Site Admin

PostWysłany: 25-09-2012, 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej.
Poniżej daty i ceny szkoleń przygotowanych na pierwszą połowę przyszłego roku.
Kursy mogą mieć zmienioną dowolnie lokalizację.
Wszystkie klasy w podanych poniżej terminach można znaleźć na stronie GUE i tam się do nich zapisać: klik

GUE Fundamentals
Fundamentals w Polsce proponuję realizować w Jaworznie, w bazie Koparki (dobra widoczność, odpada część kosztów instruktorskich) - ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby rozpatrzyć każde inne miejsce.
Szkolenie może odbyć się w wersji rekreacyjnej - dla osób pływających w konfiguracji rekreacyjnej z pojedynczą butlą, lub w wersji technicznej przygotowującej do dalszego szkolenia na poziomie T1 lub C1. Nurkowania odbywają się na nitroksie 32.
Aby wziąć udział w tym szkoleniu, trzeba posiadać stopień podstawowy rozpoznawalnej organizacji nurkowej, mieć ukończone 16 lat i być osobą niepalącą. Zajęcia odbywają się w 2 lub 3 osobowych zespołach.
Poniżej terminy zajęć w 2013r.

04-08.03.2013 - St. Julians/Malta (lub Koparki, jeżeli warunki na to pozwolą)
06-10.05.2013 - Koparki
27-31.05.2013 - Koparki
Każdy 3 osobowy zespół otrzymuje dodatkowy dzień warsztatów w cenie kursu.
Cena szkolenia 2500zł/osoba + koszty instruktora

T1
Tech 1 w Polsce odbywa się przez pierwsze 2dni na Koparkach, 3 dzień na Zakrzówku (trening wynurzeniowy), 4,5 i 6 dzień w Sparmann lub innym niemieckim Kamieniołomie wg uznania. Koszty dodatkowe najlepiej kalkulować wg powyższego rozkładu zajęć.
Szkolenie obejmuje minimum 3 nurkowania trimiksowe. Moja propozycja to 6 nurkowań (oczywiście do ustalenia) z wykorzystaniem pełnego zakresu gazów czyli:
ean 32 + deko na Oxy
tmx 30/30 + deko na Oxy
tmx 21/35 + deko na ean 50
tmx 18/45 + deko na ean 50
Każdy 3 osobowy zespół otrzymuje dodatkowy dzień warsztatów w cenie kursu.
Cena szkolenia 1500euro/osoba + koszty instruktora

Inne opcje zorganizowania tego szkolenia to: Chorwacja/Krnica; Egipt/Hurghada, Malta/St. Julians - no i oczywiście wszelkie wasze pomysły.

Terminy kursów GUE Technical Diver Level 1 (T1)
10-15.06.2013 - Koparki/Zakrzówek/Sparmann/Niemcy

Ceny wszystkich szkoleń są cenami brutto - na wszystkie szkolenia wystawiam faktury VAT.

Pozostaję do dyspozycji,
Wojtek

edit: 15.03.2013
Na chwilę obecną pozostało tylko jedno wolne miejsce na szkolenie GUE Fundamentals w pierwszej połowie roku 2013.
Zapraszam do ustalenia nowych terminów rozpoczynając od 4 tygodnia lipca

Site Admin

PostWysłany: 26-03-2014, 15:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry.
W kwietniu mam wolne 10 dni szkoleniowych, które możemy dowolnie zaplanować. Czyli zarówno zajęcia jednodniowe, jak i 5 dniowe kursy.
Masz swój pomysł - napisz, zadzwoń - ustalimy indywidualny program szkoleniowy.

Wolne terminy to:
14-18 kwiecień
21-25 kwiecień

Miejsce - najwygodniejsze dla kursanta - oczywiście chętnie przedstawię swoje propozycje.
Ceny i zasady szkoleń znajdziecie na poprzedniej stronie tego tematu.

Oto moje propozycje.

Dla początkujących:
dobra pozycja pod wodą, techniki zanurzania i wynurzania, techniki poruszania się oraz podstawy prostej dekompresji dla nurków rekreacyjnych.

Zajęcia 2 lub 3 dniowe. Przeznaczone dla 1, 2 lub 3 osób - należy posiadać własny sprzęt.

Dla każdego:
Jednodniowe warsztaty "Świadome Nurkowanie"
Sprawdzę, ocenię i skoryguję Twoje umiejętności dostosowując je do Twoich planów nurkowych. Zaproponuję plan Twojego rozwoju nurkowego dostosowany do Twoich aktualnych umiejętności.

Zajęcia mogą mieć charakter indywidualny i zespołowy.
Zaczynamy o 8:00 rano, kończymy o 18:00.

Dla tych, którzy lubią dopłynąć dalej:
3 dniowe szkolenie z bezpiecznego przygotowania, planowania i realizowania nurkowań na skuterze (DPV).

Zajęcia najlepiej zaplanować tak, żeby zakończyły się w piątek, a wtedy możecie w sobotę i niedzielę zrobić swoje nurkowania na skuterach.

Dla zaawansowanych:
1-3 dni treningu z precyzyjnego wynurzenia w toni, bezpieczna zmiana gazu deco, sytuacje awaryjne.

Zajęcia mogą być indywidualne lub dla zespołu 2-3 osobowego. Czas trwania i program zależeć będzie od posiadanych umiejętności.

Nurkowania stażowe dla nurków tmx:

Techniki ograniczenia zużycia gazu oraz eliminacja stresu w nurkowaniach głębokich. Planowanie nurkowań z zastosowaniem ogrzewania.
Trening wynurzeniowy. Ratownictwo w nurkowaniach głębokich.

Zajęcia 3-5 dni. Pierwsza część np. na Zakrzówku, druga np. w Sparmann.

Zapraszam na telekonferencję (telefon,Skype) z Twoim zespołem nurkowym.
Ustalimy czy wybrane zajęcia mogą spełnić Wasze oczekiwania.
Omówimy detale związane ze sprzętem, przejazdami szczegółami szkolenia tak, żeby później jak najwięcej czasu poświęcić na zajęcia praktyczne

Zapraszam do kontaktu.
Wojtek

PS.
Pytajcie też o warsztaty przygotowujące do kursów jaskiniowych Smile .

Site Admin

PostWysłany: 23-09-2016, 12:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tymczasem powoli zapełnia mi się kalendarz na kwiecień/maj 2017.
Zainteresowanych szkoleniami zapraszam do kontaktu.

Nie ma znaczenia w jakiej organizacji się szkolisz, nauczę Cię dobrej techniki nurkowania przydatnej w każdym miejscu czy organizacji.

Pozdrawiam,
Wojtek

Site Admin

PostWysłany: 21-11-2016, 08:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zwolnił mi się termin na jednodniowe zajęcia w najbliższy piątek: 25.11.
Miejsce:
Koparki
Zakrzówek
lub basen 7m głębokości w Rudzie Śląskiej (dostępność jest ograniczona, więc rezerwację trzeba zrobić jak najszybciej)

Temat zajęć dowolny.
Zainteresowanych proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów.
Biorący udział nie ponoszą kosztów mojego transportu .

Pozdrawiam,
Wojtek

Site Admin

PostWysłany: 21-11-2016, 09:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Już nieaktualne salut .

Site Admin

PostWysłany: 16-12-2016, 10:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam wolny tydzień szkoleniowy 17-21.04.2017 .
Jeżeli ktoś ma ochotę na ciekawe zajęcia - zapraszam do kontaktu.

Temat szkolenia: dowolny.
Miejsce: najwygodniejsze dla, i wybrane przez uczącego się salut

Termin możemy oczywiście podzielić - nie musi to być pełne 5 dni.

Pozdrawiam,
Wojtek

Grzegorz Daleszyński Płeć:Mężczyzna
George

Stopień nurkowy: KDP CMAS P2
Ilość nurkowań rocznie: 70
Ubezpieczenie: DAN Sport Silver
PostWysłany: 31-12-2016, 12:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wojtku, maila Ci w tej sprawie posłałem Smile
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Site Admin

PostWysłany: 31-12-2016, 13:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Odpiszę jeszcze w tym roku Wink

Site Admin

PostWysłany: 27-03-2017, 23:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobry wieczór.

Osoby zainteresowane szkoleniem zapraszam do rezerwacji terminów - pierwszy wolny to 27-28.07

Oto moje propozycje.

Dla początkujących:
dobra pozycja pod wodą, techniki zanurzania i wynurzania, techniki poruszania się oraz podstawy prostej dekompresji dla nurków rekreacyjnych.

Zajęcia 2 lub 3 dniowe. Przeznaczone dla 1, 2 lub 3 osób - należy posiadać własny sprzęt.

Dla każdego:
Jednodniowe warsztaty "Świadome Nurkowanie"
Sprawdzę, ocenię i skoryguję Twoje umiejętności dostosowując je do Twoich planów nurkowych. Zaproponuję plan Twojego rozwoju nurkowego dostosowany do Twoich aktualnych umiejętności.

Zajęcia mogą mieć charakter indywidualny i zespołowy.
Zaczynamy o 8:00 rano, kończymy o 18:00.

Kupujemy sprzęt - jak to zrobić dobrze?
1 dniowe szkolenie wyjaśniające dokładnie zasady doboru sprzętu na każdym poziomie zaawansowania

W programie m.in. przypomnienie podstaw nurkowania, ale także ocena obecnie posiadanego sprzętu, możliwości jego modyfikacji oraz zasady zakupu nowego wyposażenia.
Zajęcia trwają 8-10 godzin, może w nich wziąć dowolna ilość osób (zależna od miejsca w którym będą zorganizowane).

Dla zaawansowanych:
1-3 dni treningu z precyzyjnego wynurzenia w toni, bezpieczna zmiana gazu deco, sytuacje awaryjne.

Zajęcia mogą być indywidualne lub dla zespołu 2-3 osobowego. Czas trwania i program zależeć będzie od posiadanych umiejętności.

Nurkowania stażowe dla nurków tmx:

Techniki ograniczenia zużycia gazu oraz eliminacja stresu w nurkowaniach głębokich. Planowanie nurkowań z zastosowaniem ogrzewania.
Trening wynurzeniowy. Ratownictwo w nurkowaniach głębokich.

Zajęcia 3-5 dni. Pierwsza część np. na Zakrzówku, druga np. w Sparmann.

Zapraszam na telekonferencję (telefon,Skype) z Twoim zespołem nurkowym.
Ustalimy czy wybrane zajęcia mogą spełnić Wasze oczekiwania.
Omówimy detale związane ze sprzętem, przejazdami szczegółami szkolenia tak, żeby później jak najwięcej czasu poświęcić na zajęcia praktyczne

Zapraszam do kontaktu.

Do zobaczenia,
Wojtek

Site Admin

PostWysłany: 11-08-2017, 11:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam wolny termin szkoleniowy 04-08 wrzesień.

Zapraszam na zajęcia w formie warsztatów doskonalących technikę nurkowania.
Proponuję kilka opcji takich zajęć.

1. Warsztaty indywidualne.
Pracujemy nad poprawą techniki nurkowej w wersji 1:1, czyli najbardziej efektywnie w zakresie dopracowania elementów techniki nurkowej, które szczegółowo omówiamy. Czas trwania zajęć 1-3 dni .
Na początku filmujemy "stan początkowy" i ustalamy nad czym pracujemy. Pracujemy nad każdym elementem do czasu uzyskania poprawy.
Koszt 600zł/dzień + pokrycie moich kosztów.
Miejsce: dowolne z widocznością min. 3m w Polsce lub za granicą

2. Warsztaty dla nurkujących zespołów. Zajęcia dla 2 lub 3 osób.
To idealne zajęcia pozwalające na ćwiczenie procedur. W zależności od stopnia zaawansowania pracujemy stacjonarnie albo w toni. Procedury zarówno podstawowe jak i zaawansowane.
Te warsztaty obejmują także przygotowanie do różnych kursów, w których zespoły chcą wziąć udział. Czas trwania 1-3 dni .
Koszt 600zł/dzień/zespół + pokrycie moich kosztów
Miejsce: dowolne z widocznością min. 3m w Polsce lub za granicą

3. Zajęcia suche: dobór dopasowanie i używanie sprzętu nurkowego - czyli jak nie kupować sprzętu wiele razy.
Zajęcia pokazują jak dobrać sprzęt do różnych typów nurkowania uwzględniając zaawansowanie nurka i jego plany nurkowe na przyszłość.
Podpowiadam i pokazuję jak można usprawnić posiadany sprzęt.
Zajęcia te prowadzę dla grup mogących liczyć do kilkunastu osób.
Koszt 600zł/dzień/grupa + pokrycie moich kosztów
Miejsce: wygodne dla całej grupy z możliwością rozłożenia własnego sprzętu - optymalnie klimatyzowane pomieszczenie z łatwym dojazdem.
Czas trwania 8-12 godzin

4. Zajęcia doskonalące technikę wynurzeniową dla nurków posługujących się techniką multistage.
Trening nastawiony na naukę zmiany kilku gazów w toni ze szczególnym naciskiem położonym na bezpieczeństwo w zespole. Pracujemy w zespołach 2 lub 3 osobowych.
W zależności od posiadanego doświadczenia pracujemy 1,2 i 3 butlami bocznymi.
Czas trwania 3 dni .
Koszt 600zł/ dzień/ zespół + pokrycie moich kosztów.
Miejsce: widoczność min. 3m + toń bez punktów odniesienia z głębokością min 20m (optymalnie Zakrzówek) lub dowolne miejsce wygodne dla takiego rodzaju treningu.

5. Zajęcia dla początkujących.
Podstawy dobrej pozycji, pływalności i techniki poruszania.
Pracujemy nad odstresowaniem nurkowania, czyli jak w prosty sposób poprawić frajdę z pobytu pod wodą. W zajęcia możemy wkomponować użycie suchego skafandra i bojki .
Ilość osób 1-3 . Czas trwania 1-5 dni
Koszt 600zł/dzień/ilość osób
Miejsce: z dobrą widocznością, i łagodnym wejściem do wody oraz możliwością prowadzenia zajęć teoretycznych.

Jeżeli ktoś ma ochotę na realizację innego programu - proszę o kontakt.
Jeżeli zajęcia mam poprowadzić w ramach działalności klubu/centrum nurkowego, proszę o kontakt w sprawie dogrania szczegółów organizacyjnych.

Zapraszam do wspólnego uczenia się nurkowania,
Wojtek

Odpowiedz do tematu